Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Filosofija>Filosofijos pristatymai

Filosofijos pristatymai (14 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Antikos politine filosofija (2)

  PowerPoint pristatymas. Senovės Graikijoje buvo sukurti ir skiriami trys pagrindiniai polio valdymo tipai. Valdymo formos. Graikų filosofas Platonas. Tokios valstybės piliečiai turi būti padalyti į 3 luomus. Platono valstybės santvarka. Graikų filosofas Aristotelis. Miesto – valstybės žlugimas skatino atsigręžti į žmogų. Markas Tulijus Ciceronas. Liucijus Anėjus Senka. Paaiškinimai.
  Filosofija, pristatymas(16 skaidrių)
  2010-08-20
 • Filosofijos kilmė, esmė ir prasmė

  PowerPoint pristatymas. Filosofijos kilmė, esmė ir prasmė. Pagrindinis pasaulėžiūros klausimas. Žmogaus ir pasaulio santykis. Pasaulėžiūra. Pasaulėvaizdis. Pasaulėjauta. Mitologinė pasaulėžiūra. Pasaulio medžio simbolis. Mitologinio mąstymo bruožai. Religinė pasaulėžiūra. Teologinis mąstymas. Filosofinis mąstymas. Mokslas. 7 pasaulio išminčiai. 7 pasaulio stebuklai. Filosofijos kilmės teorijos. Kas yra filosofija ir kokia jos paskirtis? Pagrindinės filosofinės problemų grupės. Universalūs ir specialūs mokslai. Filosofijos ir konkrečių (specialių) mokslų santykis. Medicina kaip socialinis reiškinys. Filosofijos ir medicinos sąlyčio taškai. Koks mokslas medicina? Medicinos ir filosofijos santykis. Filosofija medicinoje. Medicinos filosofija. Apie filosofijos paskirtį.
  Filosofija, pristatymas(26 skaidrės)
  2007-03-05
 • Filosofijos samprata (2)

  PowerPoint pristatymas. Kas yra filosofija? Filosofuoti - tai būti kelyje. Filosofijos kilmė. Filosofijos ištakos. Išmintis ir žinojimas. Filosofijos funkcijos ir struktūra. Išvados.
  Filosofija, pristatymas(16 skaidrių)
  2006-11-01
 • Lucijus Anėjus Seneka (5)

  PowerPoint pateiktis. Apie autorių . Kūryba. Apie sielos ramybę. Apie sielos ramybę. Apie poilsį. Apie laimingą gyvenimą. Apie gyvenimo trumpumą. Apie Apvaizdą. Apie išminčiaus tvirtybę. Išvada.
  Filosofija, pristatymas(10 skaidrių)
  2010-12-16
 • N. Makiavelis "Valdovas" (3)

  Nikolas Makiavelis (Niccolo Machiavelli). PowerPoint pristatymas. Biografija. Europa XV amžiuje. Knygos "Valdovas" esmė. Valstybių rūšys. Monarchinis (kunigaikštysčių) valdymas. Būtini valdovo bruožai. Svarbiausios valdymo strategijos. Atėjimo į valdžią būdai. Kariuomenė ir karyba. Apie likimą. Sėkmingo valdymo dalys.
  Filosofija, pristatymas(12 skaidrių)
  2009-10-28
 • Prancūziškasis sensualizmas

  PowerPoint pristatymas. Sensualizmas. Empirizmas ir Sensualizmas. Julien Offray de La Mettrie. Pažiūros (1). Pažiūros (2). Pažiūros (3). Pažiūros (4). Étienne Bonnot de Condillac. Pažiūros (1). Pažiūros (2). Claude Adrien Helvetius. Pažiūros (1). Pažiūros (2). Pažiūros (3).
  Filosofija, pristatymas(19 skaidrių)
  2008-09-18
 • Ugdymo mokslo filosofijos, ugdymo teorijos ir ugdymo praktikos santykis

  PowerPoint pristatymas. Ugdymo mokslas. Edukologija. Mokslas. Filosofija. Ugdymo filosofija. Ugdymo filosofijos uždaviniai. Ugdymo filosofija: nagrinėjamos sritys. Ugdymo teorija. Ugdymo praktika. Ugdymas. Dvasingumas. Ugdymo filosofijos uždaviniai.
  Filosofija, pristatymas(19 skaidrių)
  2006-11-14
 • Ugdymo paradigmos ir jų kaita

  PowerPoint pristatymas. Ugdymo paradigmos ir jų kaita (chronologinis aspektas). Paradigma. Klasikinė ugdymo paradigma. Laisvojo ugdymo paradigma. Ugdymo paradigmos. Kliudė pagrindiniai klasikinės paradigmos trūkumai. Žinių charakteristikos.
  Filosofija, pristatymas(11 skaidrių)
  2006-11-14
 • Žymiausi anglų švietėjai

  PowerPoint pristatymas. Tomas Hobsas (Thomas Hobbes). Svarbiausi veikalai. Visuomenės sutarties teorija. T. Hobso teiginiai. Džonas Lokas (John Locke). Užduotis.
  Filosofija, pristatymas(13 skaidrių)
  2007-10-19
 • Žmogaus poreikiai ir pasaulio tvarka

  PowerPoint pristatymas. Įvadas. Kas yra poreikiai? Kokie yra poreikiai? A. Maslow. A. Maslow piramidė. Poreikių tipai. Žmonių poreikiai skiriasi. Kas lemia skirtingus poreikius? Socialiniai pokyčiai. Pamąstymui. Išvados.
  Filosofija, pristatymas(14 skaidrių)
  2009-10-30
 • Žmogaus prigimties ir esmės problema

  PowerPoint pristatymas. Žmogaus prigimties ir koncepcijų esmė: natūralistinė ir teistinė. Monistinis ir pliuralistinis žmogaus aiškinimas. Natūralistinė žmogaus prigimties koncepcija. Teistinė žmogaus prigimties koncepcija. Monistinis žmogaus aiškinimas. Pliuralistinis žmogaus aiškinimas. Žmogaus kūniškumo, psichiškumo ir dvasingumo santykio raida. Žmogus- aukščiausias evoliucijos kūrinys. Žmogus tarp žmonių. Žmogus pats su savimi. Žmogus gamtoje. Žmogus tarp žmonių. Žmogus pats su savimi. Žmogus gamtoje. Žmogaus gyvenimo prasmės problema.
  Filosofija, pristatymas(63 skaidrės)
  2007-02-13
 • Žmogus ir globalizacija

  PowerPoint pristatymas. Globalizacija – kas tai? Toks globalizacijos apibrėžimas siejamas su. Didysis paradoksas. Viešoji erdvė globalizuotoje visuomenėje. Socialinė segregacija globaliame pasaulyje. Globalizacija ir kultūra. Išvados.
  Filosofija, pristatymas(20 skaidrių)
  2009-01-09
 • Žmogus ir šiuolaikinės globalinės problemos

  PowerPoint pristatymas. Darbo tikslas. Darbo struktūra. Filosofijos samprata. Filosofijos samprata. Filosofija ir žmogus. Žmogaus samprata. Naujųjų laikų filosofijoje žmogus. Žmogaus problema filosofijoje. Globalizacijos samprata filosofijoje. Globalizacijos sritys. Globalinės problemos. Išvados.
  Filosofija, pristatymas(17 skaidrių)
  2009-11-02
 • Žmogus ir šiuolaikinės globalinės problemos (2)

  PowerPoint pristatymas. Filosofija ir žmogus. Naujųjų laikų filosofijoje žmogus. Dabartinės jauno žmogaus problemos. Alkoholizmas. Rūkymas. Kas kaltas? Globalinės ekologijos problemos. Kas yra ekologija?. Pagrindinės ekologijos problemos. Globalinės ekologijos problemos? Kas kalčiausias? Kodėl jis kalčiausias? Kaip jis tai daro? Kam visa tai? Ar jis tai suvokia? Ekologijos problemos. Apibendrinimas. Išvada.
  Filosofija, pristatymas(20 skaidrių)
  2010-01-15